به فروشگاه اینترنتی عسل پلاست پیشرو خوش آمدید :)

دربـاره مـا

شرکت عسل پلاست پیشرو مفتخر است که از سال 1390 پا به عرصه صنعت تولید ظروف یکبار مصرف گذاشته است. این شرکت با بهره وری از کادری مجرب و دلسوز همواره برای ارتقای کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان مجترم تلاش می کند. محصولات این شرکت در سراسر ایران و کشور های همسایه به فروش می رسد.

پخش ویدیو
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

اهــداف عـسـل پـلاسـت

ارائه محصولات با کیفیت و متنوع: این سایت به عنوان هدف اولیه خود دارد، ظروف یکبار مصرف با کیفیت و متنوع را به مشتریان ارائه دهد تا نیازهای آنها را برآورده سازد.

پیشرفت فناوری و نوآوری: این سایت ممکن است به دنبال بهبود فرآیندهای تولید، استفاده از مواد بازیافت‌پذیر، یا ابداع ظروف با ویژگی‌های بهبود یافته باشد.

حمایت از محیط زیست: سایت ممکن است از اهدافش حمایت از محیط زیست و کاهش آلودگی با استفاده از مواد بازیافت‌پذیر یا ظروف قابل تجدید مصرف باشد.تشویق به الگوی مصرف پایدار: سایت ممکن است سعی کند با تشویق به استفاده مسئولانه و پایدار از ظروف یکبار مصرف، الگوی مصرف جامعه را تغییر دهد.

ارتقاء تجربه مشتری: این سایت ممکن است اهدافی مانند ارائه خدمات مشتریان برتر، ارسال سریع محصولات، و ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه داشته باشد تا تجربه خرید مشتریان را بهبود ببخشد.

درباره-ما

چـرا بـایـد عـسـل پـلاسـت انـتـخـاب کـنـیـم؟

ارسال سریع

ارســال ســریـع

محصول باکیفیت

محصولات با کیفیت

قیمت مناسب

قیمت مناسب

رضایت مشتریان

رضایت بالای مشتریان

نــظــرات بــرخــی مــشــتــریــان

عسل پلاست در تولید ظروف یکبار مصرف عالی است. ظروف آنها با کیفیت بسیار خوبی تولید می‌شوند و قیمت مناسبی دارند. خدمات مشتریان نیز عالی بوده و سفارشات به موقع تحویل داده.                                                                                                                       

درباره-ما

محمد نوری

من از سایت تولید ظروف یکبار مصرف بسیار راضی هستم. ظروفشان قابلیت استفاده طولانی مدت را دارند و برای رویدادهای مختلفی مانند جشن تولد یا مراسم عروسی بسیار مناسب هستند. همچنین، انتخاب گسترده‌ای از انواع ظروف را دارند که از آنها می‌توان انتخاب کرد.

درباره-ما

متین مرادی

اینجا برای من یک گزینه عالی بود. من به دنبال یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب برای مراسمی بودم که برگزار می‌کردم و با مراجعه به این سایت، براحتی انتخابم را انجام دادم. همچنین، سفارش من به موقع و به شکلی حرفه‌ای تحویل داده شد که برایم بسیار ارزشمند بود.

درباره-ما

خلیل سعیدی